WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Hakkımızda

Eğlenceye Hazır mıyız?

2012’den bu yana hizmet verdiğimiz “Mutlu Bir Kare” markamızı 2019 yılında gelen talepler doğrultusunda kurmuş olduğumuz bu markada dilediğiniz tüm etkinlikleriniz için değerlendirebilirsiniz.

Açık hava, özel mekan, villa içi bahçe konforunda; doğum günleri, özel gün partileri, iş yeri kahvaltıları, nişan, nikah gibi dilediğiniz tüm organizasyonlar için size özel hazırlanacak konseptler ile bambaşka tarzlar ile kendinizi ve misafirlerinizi özel hissettirebilirsiniz.

BİZİ YAKINDAN TANIYIN!

Anılarınıza Ortak Oluyoruz!

Çekimler, çiftlerimizin her zaman en heyecanlı oldukları zamanlardır. Hayatları boyunca saklayacakları, ileride çocuklarına ve torunlarına gösterecekleri en değerli hatıraları olacaklarını çok iyi biliyoruz. Tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle bu heyecana ortak olup, en iyi çekimler için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Bizimle görüşmeden kimseye söz vermeyin 🙂

Deniz manzarası eşliğinde çekilen fotoğraflar, doğa manzarası eşliğinde çekilen fotoğraflar ya da otantik mekan manzarası eşliğinde çekilen fotoğraflar gelin ve damadı çok daha farklı anlamlara sürüklemektedir.

Düğünlerin, nişanların ya da diğer özel anların arşivlenmesi ve kaliteli makineler ile ölümsüzleşmesi adına Türkiye'nin yeşil cenneti olarak bilinen Bursa'da arayış içine giren tüm çiftler, bursa düğün fotoğrafçısı ile iletişime geçmelidirler.

Geçici bir süre hizmet veremiyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
MutluBirKareParti.com Ekibi